Irina: +(371) 26 35 70 67
 Olga: +(371) 25 96 59 12
facebook twitter
Vingrošanas stiepšana

Vingrošanas stiepšana - spēks, veselība un sava ķermeņa kontrole.
gimnasticeskaja rastazka

Lai nodarboties ar jebkuru sportas veidu, saišu elastība un plastiskums ir svarīga nozīme, jo elastīgāk cilvēks, jo vieglākvar īstenot koordināciju un līdzsvaru , jo ērtāk viņš jūtīsies apstākļos, kas prasa precizitāti kustībās.  Cīpslu elastība noverš traumas, no kuriem nevar izvairīties nodarbojoties ar  slodzi, pasargā organismu no trausluma priekšlaicīgas novecošanās. Stiepšanās vingrinājumi ir nepieciešami, lai uzlabotu vispārējo tonusu organismā, lai uzlabotu imunitāti un mazināt nogurumu.

Ķermeņa saišu un locītavu elastība un kustīgums  raksturo fiziskais vecums, viņa dzīve potenciāls, kas nav saistīts ar to gadu skaitu.

Stiepšanās palīdz organismam palikt jauniem ilgāk un justies pilnīgi veselam un spēcīgam. Tas ir tas, kas palielina pārliecību personai, uzlabo garastāvokli, atjauno dzīvesprieku un sadarbību ar cilvēkiem. Daudzi ir saskārušies ar elastības zudumu problēmu, bet tas ir īpaši grūti spēka cienītājiem. Fakts, ka spēka vingrinājumi pārpūlē saites un tie saīsinās  un kļūst stingras, ierobežojot mobilitāti locītavām. Lai no tā izvairītos, spēka vingrinājumu laikā, darīt dažas stiepšanās vingrinājumi.

 

Nodarbības palīdzēs atgūt elastību. Tās piemērotas jebkura vecuma cilvēkiem un sagatavotības līmeņiem, galvenā priekšrocība, pēc ekspertu domām, ir iespēja apgūt mākslas valdījumu savam  ķermenim.