Irina: +(371) 26 35 70 67
 Olga: +(371) 25 96 59 12
facebook twitter
Par mums

Vingrošana skola "Harmonia" ir miesas un garīgo attīstību centrs,kur var izteikt savas iekšējās jūtas un emocijas ar estētiskam kustībam un labu mūziku.

Mēs palīdzam bērniem veidot harmonijas tiltu starp savu prātu un ķermeni, lai atbrīvotos no stresa un nevajadzīgām emocijām, uzlabot savu fizisko stāvokli. Vecākiem, tā ir iespēja iedvest jaunajai paaudzei veselīgu paradumu regulāras fiziskās aktivitātes un sabalansētu uzturu.

Vingrošana - unikāla parādība, kas apvieno sportu un mākslu. Tā ir iespēja izteikt sevi caur graciozas ķermeņa kustības, rokām, parādīt savu unikālo tēlu mūsdienu tēmu mūziku. Vingrošana attīsta elastību, spēku, veiklību, izturību, disciplīna cilvēku, pilnveido savu ķermeni, graciozi kustēties, stiprināt pašapziņu, kas ir ļoti svarīgi mūsdienu pasaulē. Vingrošanas stiepšanās vingrinājumi, elastība un plastiskums kustībām ir ideāls jaunām sievietēm un meitenēm visu vecumu!

Būt sportiskam ir modē. Veiksmīgi cilvēki dzīvo veselīgu dzīvesveidu. Jūsu labs izskats - garants iekšējai harmonijai.

Mēs izdarīsim visu, lai nodarbības mūsu klubā dot jums veselību, prieku un komunikāciju ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, piederības sajūtu lielā draudzīgā komandā.

 

Skolas sporta aicina Jūs uz aizraujošu nodarbošanās meitenēm jebkurā vecumā. Saskaņā ar vairāku pētījumu rezultātiem, atkarībā no bērna spējām, treneris pats ieteiks vispiemērotāko grupas apmācību. Bērni piedalās konkursos, festivālos, koncertos.

Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu. Pieredzējuši speciālisti dalīsies ar visiem ar savu prasmi un draudzīga atmosfēra garantēs labu garastāvokli.

 

Mūsu uzdevums ir palīdzēt personai izteikt savu unikalitāti, iemācīties dzīvot harmonijā ar sevi, citiem un pasauli, lai iedvest mīlestību fiziskās aktivitātēs.

 

 

Mūsu treneres:

Irina Kazaķeviča

Sporta pedagoģijas maģistre. Sporta speciāliste, B kategorijas trenere vingrošanā un aerobikā. Latvijas aerobikas asociācijas locekle, Latvijas estētiskas vingrošanas asociācijas locekle. Starptautisks sertifikāts fitnesā, aerobikā, pilatesā.

Olga Šelgunova

Ekonomikas maģistre. Sertificētā trenere vingrošanā. Estētiskas vingrošanas Latvijas asociācijas locekle. Starptautisks sertifikāts pilatesā.

Sofja Bajtina

Deju meistare un režisore, Flamenko dejas skolas vadītāja. Skatuves un pedagoģiska pieredze no 1991.gada.