Irina: +(371) 26 35 70 67
 Olga: +(371) 25 96 59 12
facebook twitter
Ārstnieciskā vingrošana

Cilvēka fiziskās attīstības universāls līdzeklis.

ozdorovitelnaja-gimnastikaTā spēj dot viņam harmonisku attīstību, lai nodrošinātu veselīgu dzīvesveidu. Fitnesa apmācība ir īpaši efektīva kā arvien vairāk bērniem un pusaudžiem. Tas rada labu stāju un nostiprina muskuļa korseti. Fiziskā aktivitāte uzlabo asinsriti, kas veicina ātrāku attīstību visiem audiem un orgāniem augošam organismam, uzlabo vielmaiņu, miegu, no dažādiem kustībām kļūst bagātāka mehāniska bērnu atmiņa.Fiziskā slodze veicina cita starpā attīstību garīgās spējas. Šādas attiecības jau sen ir izveidota ar ārstiem, tāpēc ir nepieciešams nodarboties ar fiziskiem vingrinājumiem, kā arī bērni tā ir neatņemama sastāvdaļa.

Faktiski, šodien ir vairāki dažādi fiziskie vingrinājumi, ko var klasificēt kā ārstnieciskās . Pirmkārt, tas ir higiēnas vingrošana. Saskaņā ar šo koncepciju nozīmē vingrinājumu komplekts , kas tiek izmantots ne tikai lai saglabāt, bet arī, lai nostiprinātu vispārējo veselības stāvokli.


Līdz šim ir zināms, un tā sauktā fiziskās sagatavotības minūte. Ar tās palīdzību ir iespējams nodrošināt gan fizisko un garīgo piemērotību visai dienai. Ir arī terapeitisko vingrinājumu programma. Faktiski, vingrošana tiek uzskatīta par galveno sabiedrības fizikālo terapiju. Tikpat svarīgi mūsu dzīvē ir ritmiska vingrošana. Tā ietver vingrinājumus, kas uztur ritmu mūsu visā ķermenī.

Vēl viens veids ir stiepšanās. Stiepšanās - vingrošanas pozas.

Sieviešu ārstnieciskā vingrošana- vitalitāte, enerģija, labais garastāvoklis.

Mēs gaidām visus, kuri vēlās iesaistīties ārstnieciskā vingrošanā!