Ирина: +(371)
26 35 70 67
 Ольга: +(371) 25 96 59 12
facebook twitter
Week of sport

10/09/2015

Week of sport

Наше здоровье в наших руках

С 7 по 13 сентября впервые пройдет Европейская неделя спорта.

Участие в ней примет 31 страна, в том числе и Латвия. Европейцев ждет целая неделя популярно-спортивных мероприятий.  В течение семи дней жители нашего и других европейских государств смогут принять участие в различных спортивных мероприятиях. Задача Европейской недели спорта - побудить людей к физической активности. 

 

 

 

Mūsu veselība ir mūsu rokās

No 7. līdz 13. septembrim, pirmo reizi notiks Eiropas sporta nedēļa. Tajā piedalīsies 31 valsts, tai skaitā Latvijā. Veselu nedēļu Eiropiešus sagaida dažādu sporta veidu pasākumi. Septiņu dienu laikā mūsu iedzīvotāji un iedzīvotāji no citām Eiropas valstīm, varēs piedalīties dažādās sporta aktivitātēs. Eiropas sporta nedēļas uzdevums ir mudināt cilvēkus piesaistīties sporta aktivitātēm.

Eiropas Sporta nedēļa 2015

Pasākumu programma:

Pirmdiena, 07. septembris- Eiropas Sporta nedēļas atklāšana (aktivitāšu sākuma diena) ar īpašo uzsvaru uz bērnudārziem, 5-6 gadu vecu bērnu pulcēšanās  Rīgā (vieta tiks precizēta), mazākiem tiks piedāvāta speciāla programma uz vietas bērnudārzos.

Otrdiena, 08. septembris- Aktīvās pauzes darba vietās (visi uzņēmumi un organizācijas tiek aicinātas vingrot darba vietās pēc saviem vingrošanas kompleksiem  vai pēc LTSA piedāvātiem vingrošanas kompleksiem, ka arī citas aktivitātes piem.: diena bez lifta utt.).

Trešdiena, 09. septembris- Konference “Sports un Jaunatne” – fizisko aktivitāšu nozīme jauniešu vidū, to iesaiste sportā un sociālie ieguvumi.  “Fizisko aktivitāšu un sporta jauna izmantošana, labākie Latvijas un Eiropas piemēri, šo piemēru pārmantošana Latvijas pašvaldībās un lielākajās Latvijas pilsētās”.

Ceturtdiena, 10. septembris- Flešmobi jeb Zib akcijas (Flashmobs) skolās un universitātēs.

Piektdiena, 11. septembris- Fitnesa diena (Sporta un fitnesa klubu atvērto durvju diena).

Sestdiena, 12. septembris-  Valsts Spēka diena! Vairāk kā 100 vietās vienlaicīgi tiks nodrošinātas stacijas, kur jaunieši un visi interesenti varēs pierādīt un izmēģināt savus spēkus uz maksimālo atkārtojumu skaitu!

Svētdiena, 13. septembris- Fiziskās aktivitātes svaigā gaisā, parkos, pie dabas ar speciālo programmu vecāka gadagājuma cilvēkiem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Dalība visos pasākumos ir bezmaksas, sākums visām aktivitātēm 7. septembris (ar uzsvaru uz īpašām grupām attiecīgās dienās).

Esiet laipni aicināti!